ART / Lithographs / Litograph 7572136
nr 757 2136
Heinrich Berann
(1915-1999)
Heinrich Berann (1915-1999), Tuscania 1972, 10/100, subject size: 42 x 52,
LITOGRAPH (F), Heinrich Berann (1915-1999), Tuscania 1972, 10/100, motivets mått: 42 x 52
Monday May 7 2012
at 19:09:14